A+ R A-

جعفری در گفت‌وگو با فارس: اقدامات وزیر علوم در رابطه با بورسیه‌ها پاسخ مناسبی به دستور رهبری نیست/دادستانی باید وارد عمل شود

جعفری در گفت‌وگو با فارس: اقدامات وزیر علوم در رابطه با بورسیه‌ها پاسخ مناسبی به دستور رهبری نیست/دادستانی باید وارد عمل شودعضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متاسفانه اقداماتی که تا به حال وزیر علوم در رابطه با بورسیه‌ها انجام داده‌است، پاسخ مثبت و مناسبی به مطالبات مقام معظم رهبری نبوده‌است.

خبرگزاری فارس: اقدامات وزیر علوم در رابطه با بورسیه‌ها پاسخ مناسبی به دستور رهبری نیست/دادستانی باید وارد عمل شود

قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با موضوع بورسیه‌ها گفت: مخاطب اول و مستقیم سخنان رهبر معظم انقلاب در رابطه با بورسیه‌ها وزیر علوم است، حال اینکه وی با ابهام بگوید یک کارهایی در حال انجام است، چند نفر را تعلیق کردیم، جلسه برگزار می‌کنیم و رسیدگی خواهیم کرد و از این حرف‌ها، جالب و درست نیست.

وزیر علوم باید خیلی جدی و با قاطعیت وارد عمل شود.

نماینده مردم بجنورد در مجلس تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب به عنوان حاکم اسلامی در رابطه با بورسیه‌ها ابراز نگرانی کردند و گفتند که در این ماجرا به خیلی‌ها ظلم شده است. با توجه به این موضوع انتظار داشتیم وزیر علوم با قدرت تمام برای برخورد با متخلفان این مسئله اقدام کنند ولی متاسفانه اقداماتی که تا به حال وزیر علوم انجام داده‌است، پاسخ مثبت و مناسبی به مطالبات و دستور مقام معظم رهبری در رابطه با بورسیه‌ها نیست.

وی در ادامه تاکید کرد: وقتی رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند در رابطه با مسئله بورسیه‌ها به یک عده ظلم شده‌است به نوعی حاکم اسلامی حکم داده است پس باید مظلوم را برای اعاده حق و حیثیت شناسایی کرد و در مرحله بعد بررسی شود که اگر این مسئله تعمدی بوده با آن طبق قانون برخورد شود و اگر عمدی هم در کار نبوده حداقل مشخص شود.

جعفری خاطرنشان کرد: در رابطه با مسئله بورسیه‌ها وزیر علوم، کمسیون آموزش، کمیسیون اصل 90 مسئولیت‌هایی دارند و چون حاکم اسلامی حکم داده‌اند که ظلم شده است، مسئولیت دادستان است که وارد عمل شود. ولی مشخص نیست چرا اقدامی در این رابطه صورت نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
5395
2682
5247444
دوشنبه، 31 تیر 1398

گالری تصاویر

No result...