A+ R A-

لزوم اجرای راه ارتباطی مراوه‌تپه به‌طرف خشتلی و جرگلان

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه وسملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اجرای راه ارتباطی مراوه‌تپه به‌طرف خشتلی و جرگلان تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: لزوم اجرای راه ارتباطی مراوه‌تپه به‌طرف خشتلی و جرگلان
 

قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: اجرای راه ارتباطی مراوه‌تپه به‌طرف خشتلی و جرگلان باعث خروج از بن‌بست شهرستان مرزی راز و جرگلان خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه وسملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی افزود: در این‌باره پیگیری‌های انجام شده است که امیدواریم به نتیجه برسد.

وی همچنین درباره محور ارتباطی راز به پیربز و میانزو هم گفت: اجرای این محور برای ساکنان روستاهای مسیر بسیار بااهمیت است و اخیرا هم دستور اجرای این طرح گرفته‌ شده است.

دبیر مجمع نمایندگان خراسان شمالی همچنین بر ارتقای زیرساخت‌های بخش سلامت در شهرستان مرزی راز و جرگلان تاکید کرد و گفت: اکنون مشکلات جدی در این زمینه در این شهرستان وجود دارد.

جعفری تصریح کرد: اکنون مرکز درمانی شبانه‌روزی در مراکز سه‌گانه شهرستان مرزی راز و جرگلان وجود نداشته و مردم ناگزیر به مراجعه به مرکز استان هستند.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه وسملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبودهای جدی در این زمینه وجود داشته و باید از سوی دستگاه متولی پیگیری شود.

وی همچنین تاخیر در راه‌اندازی ادارات در شهرستان مرزی راز و جرگلان را برشمرد و اظهار کرد: بر اساس برنامه قرار بود تا در هفته دولت تعدادی اداره در شهرستان راه‌اندازی شود که این اقدام انجام نشد.

دبیر مجمع نمایندگان خراسان شمالی یادآور شد: با وجود گذشت سه سال از تاسیس شهرستان راز و جرگلان اما شمار قابل توجهی از ادارات در این شهرستان مرزی رانه اندازی نشده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه وسملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی تسریع بر راه‌اندازی ادارات در این شهرستان را خواستار شد.

شهرستان مرزی راز و جرگلان در شمال استان خراسان شمالی قرار دارد.

انتهای پیام

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
5019
2682
5247068
دوشنبه، 31 تیر 1398

گالری تصاویر

No result...