A+ R A-

روسای مجالس قبل برای صیانت از جایگاه مجلس پاسخ خودشیفتگی افراد را بدهند

نماینده بجنورد در مجلس با بیان اینکه موضع‌گیری‌های مجلس نهم به مذاق عده‌ای خوش نیامده است، گفت: روسای مجالس قبل برای صیانت از جایگاه مجلس پاسخ خودشیفتگی افراد را بدهند.

خبرگزاری فارس: روسای مجالس قبل برای صیانت از جایگاه مجلس پاسخ خودشیفتگی افراد را بدهند

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات محسن هاشمی که گفته بود «وقتی پدرم رئیس بود، مجلس هم در رأس امور بود»، اظهار داشت: این سخن محسن هاشمی معانی مختلفی می‌تواند داشته باشد، شاید می‌خواهد بگوید پدر وی خیلی قوی بود و رؤسای مجالس بعدی ضعیف عمل کردند که به نظرم بهتر است آقایان ناطق‌نوری،‌ لاریجانی یا حدادعادل به این صحبت‌های وی پاسخ دهند.

وی با بیان اینکه این خانواده مکرم ضمن زحماتی که برای انقلاب کشیدند و کسی هم منکر آن نیست، الحمدالله این خودشیفتگی فراوان در وجودشان هست، افزود: موضع‌گیری‌های درست مجلس نهم گویا به مذاق عده‌ای خوش نیامده و آنان تا جایی که می‌توانند ابراز نگرانی می‌کنند و اگر بتوانند ضرباتی هم می‌زنند.

نماینده بجنورد در مجلس ادامه داد: مسئولان دولتی به دنبال آن هستند که مجلسی مطیع، رام و مقید که به تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری دولت ایجاد کنند که بالاخره باید زمینه برای این موضوع آماده شود، شاید محسن هاشمی می‌خواهد بگوید اگر وی وارد مجلس شود مجلس باز هم به رأس امور بازمی‌گردد، در حالی که در رأس امور بودن مجلس با آمدن و رفتن افراد تنزل نمی‌یابد.

وی تصریح کرد: مجلس همیشه در رأس امور است و برخی اظهارات نسنجیده نمی‌تواند جایگاه این نهاد را در کشور ما خدشه‌دار کند، خیلی از وقت‌ها مجلس تصمیمات اساسی و خوبی گرفته که شاید اگر آنان در مجلس حضور داشتند نمی‌توانستند چنین تصمیماتی بگیرند.

جعفری یادآور شد: از آقای محسن هاشمی می‌خواهیم چند مصداق در زمان مدیریت پدرش در مجلس نام ببرد که نشان می‌دهد مجلسی که پدر وی در آن رئیس بود در رأس امور بود، اما این مجلس در رأس امور نیست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در دیدارهای سالانه‌ای که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب دارند ایشان در مجموع از عملکرد مجلس ابراز رضایت کردند که این موضوع برای ما کافی است.

انتهای پیام/

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
5492
2682
5247541
دوشنبه، 31 تیر 1398

گالری تصاویر

No result...