A+ R A-

پیام دکتر_قاسم_جعفری،معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری،به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

 

 "میعادگاه حماسه حضور"

روز قدس در حقیقت یادگار ارزشمند امام راحل (ره) ، پرچم بر افراشته و سند صداقت حمایت ملت ایران از مظلومان عالم در برابر طاغیان گردنکش است .پیام دکتر_قاسم_جعفری،معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری،به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

 

به فرموده رهبری روز قدس همیشه مهم بوده است اما امسال نظر به حوادث جاری ملی ، منطقه ای و بین المللی نسبت به گذشته از حساسیت و اهمیت بیشتری برخوردار است .اینک بعد از چند سال با فروکشی بلیه مسریه کرونا ، هر چند با مراعات دستورات بهداشتی و پزشکی ظاهرا امکان برگزاری حضوری این مانور عظیم سیاسی فراهم شده است .

همگان باید بدانند حضور پر شور و با بصیرت آحاد امت همانگونه که خنثی کننده نقشه های شوم استکبار ، شیاطین دنیا زده و غاصبان کودک کش قدس و فلسطین است ، برملا کننده اوهام پست حکام ذلیل و هویت باخته عرب نیز می باشد که با پا گذاشتن بر خون بی گناهان و آرمان های سرزمین اقصای مقدس و قبله اول مسلمانان در پی عادی سازی روابط با صهیونیست های جانی هروله می کنند که به تصریح قرآن کریم دشمن ترین اقوام نسبت به پیروان صادق  پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله می باشند . باید توجه کرد که خنثی سازی این توطئه بزرگ و روحیه بخشی به مبارزان و مقاومان فلسطین مظلوم و مقتدر تنها با حضور پرشمار و قاطع  ملت میسر است .

 از جامعه بزرگ دانشگاهی اعم از اساتید دانشجویان و کارکنان و نیز طلاب فضلا و فرهیختگان حوزوی ، جامعه عظیم فرهنگیان و نخبگان ، هنرمندان و ورزشکاران انتظار دارد در کنار همه اقشار مردم حضور میدانی پر رنگ را به نمایش بگذارند .

از سویی توقع به حق جامعه از اساتید و فرهیختگان آن است که با برگزاری نشست های علمی در این خصوص وظایف و رسالت های الهی خود را در راستای «جهاد تبیین »تکمیل نمایند .

در پایان یک بار دیگر تاکید می کنیم برای پاسخ به فریاد تظلم خواهی ملت تاراج شده فلسطین و لبیک به ندای امامین انقلاب و اعلام وفاداری به آرمان های بلند شهدا و مجاهدان راستین راه حق و فضیلت جمعه آخر ماه خدا با فریادهای « القدس لنا و الحق لنا  » در کنار مردم ایران اسلامی و سایر آزادی خواهان عالم  خواهیم بود و مظلومیت فلسطین ،  یمن و دیگر امت های استغاثه جو را فریاد خواهیم زد .

              قاسم جعفری

              تهران - ۱۴۰۱.۲.۷

 

با مردم تا اوج"

کانال اطلاع رسانی و بیان دیدگاه های آزاده سرافراز، #دکتر_قاسم_جعفری،معاون امور نظارت و هماهنگیِ معاونت پارلمانی ریاست جمهوری،نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی،...

https://t.me/bamardomtaouj

نظرات/سوالات

  • هیچ نظری یافت نشد
لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید

چند رسانه ای

صوت: بحث و گفتگو دکتر جعفری در باب شبهات فرهنگی
صوت: گزارش صحن علنی دوشنبه 26 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
صوت: نطق اضطراری آخر سال دکتر قاسم جعفری در مجلس
گزارش صحن علنی 25اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی شنبه 24 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش صحن علنی 21 اسفند در مصاحبه با رادیو فرهنگ
گزارش بازدید دکتر قاسم جعفری از حوزه گیفان

آخرین مطالب

آمار بازدید

امروز
دیروز
بازدید کل
19
167
1491904
شنبه، 12 آذر 1401

گالری تصاویر

No result...